המחלקה הבינלאומית

   

שרות הגביה הבינלאומי

בעיית הגביה מורכבת במיוחד, כאשר החייב נמצא בחו"ל, רחוק מהישג היד של בעל החוב, או של המערכת המשפטית הישראלית.

אי תשלום החוב מותיר את בעל החוב לעיתים קרובות חסר אונים, וזאת כתוצאה ממכשולי המרחק, השפה הזרה, הבדלי התרבויות, מערכות משפטיות שונות, ונהלים זרים ובלתי מוכרים. 

 בהיותנו שותפים  ונציגים בלעדיים בישראל של ארגון הגביה הבינלאומי הגדול  והיוקרתי  TCM עומד לרשותנו מערך גביה עולמי יעיל ואפקטיבי. באמצעות רשת של כ- 150 משרדי עורכי דין, המתמחים בתחום הגביה בארצם,  וחברות גבייה שנבחרו בקפדנות ,הננו יכולים להציע ללקוחותינו שרותי גבייה יעילים  ואמינים מעבר לימים. אנו פוגשים את החייב במקום מגוריו. 

השירותים הניתנים במדינות כוללים בין היתר: איתור החייב: יצירת קשר עימו וגבית החוב, כל זאת תוך ניצול ידיעת השפה והיכרות החוקים, התקנות והנהלים המקומיים על בוריים. 

 

 

היתרונות

השתייכות לארגון גדול, בעל מוניטין ובפריסה עולמית.


​כתובת אחת

בין אם מדובר בחייב הנמצא בדרום אמריקה, באנגליה או בהודו, עבור בעל החוב קיימת רק כתובת אחת. משרדנו מקבל את החומר, מעבירו לנציג בכל מדינה, עוקב  אחר הליכי הגביה, מוסר עדכונים שוטפים לבעל החוב על התקדמות ההליכים, ומעביר אליו את כספי הגביה עם גבית החוב.

 

שליטה וקשר אישי

לאור הריחוק הגיאוגרפי מפעילות הגביה המתבצעת בארץ החייב, אנו מקפידים על קשר אישי צמוד במיוחד עם לקוחותינו באמצעות איש קשר (רפרנט) אישי במשרד.

 

שכר טרחה כנגזרת של הצלחה

שכר הטרחה נגזר מהצלחת הגביה בפועל. ללקוחותינו אין סיכון כלשהו. 

 

החובות Consumer Debts

גביית חובות צרכניים מעבר לים דורשת מהמשרד המטפל  בחו"ל הבנה מעמיקה של התרבות והמנטאליות של החייבים לצד הכרת אופן ואופי ההתנהלות המשפטית בארצם ובמיוחד החוקים הנוגעים לצרכנות, גבייה, התיישנות וכד'. בנוסף לכך, נדרש המשרד להעמיד גם כלים טכנולוגיים מתקדמים, תשתית תקשורת עדכנית לקידום תהליכי הגביה, וכמובן, עו"ד ואנשי מקצוע מיומנים בתהליך הגביה על כל היבטיהם. לאור זאת נבחרו המשרדים בארצות השונות בקפידה רבה והנם מחוייבים לקוד התנהלות קפדני.

 

הידעת? אנו פוגשים את החייב שלך במקום מושבו. 

 

Commercial  Debts

 המשרד המטפל בגבית החוב המסחרי בחו"ל נדרש להוכיח מיומנות גבוהה בניהול משפטים, בהליכי משא והתמצאות בחוקים המקומיים והבינלאומיים – במטרה להשיג גביה יעילה. 

מחלקת הגביה הבינלאומית במשרד עו"ד יצחק אילת מעמידה לרשות חברתך ניסיון וידע בניהול משפטים ופועלת בשתוף פעולה עם משרד עוה"ד המקומי על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר,

במסגרת הטיפול מעריכה המחלקה המשפטית במשרדנו את סיכויי הגביה ומפעילה בהתאם את האפיק המשפטי היעיל ביותר  בחו"ל.

 

הידעת? הליכי הגביה אינם  נעצרים בגבול. 

 

Public Sector Debts

מחלקת הגביה הבינלאומית במשרד עו"ד יצחק אילת מעמידה לרשותך ידע רב בניהול משפטים מטעם רשויות וממשלות וניסיון עשיר בגביית חובות ציבוריים בינלאומיים, תוך שיתוף פעולה הדוק עם רשת בינלאומית ענפה של משרדי עורכי דין המתמחים בתחום בארצם.

שרותים נלווים

Skip Tracing
תהליך איתור בעלי חוב מסובך דיו כאשר הוא מתבצע בארץ והופך למורכב עוד יותר כאשר החייב נמצא מעבר לים, 

בשנים האחרונות הפכו תיקי גביה הדורשים את איתור החייבים לנפוצים יותר ויותר. כמענה לבעיה זו, מעמידה מחלקת הגביה  הבינלאומית במשרד עו"ד יצחק אילת שירות איתור חייבים בחו"ל.

 

Commercial Investigation

מחלקת  הגביה הבינלאומית במשרד עו"ד יצחק אילת מפעילה שירותי חקירה כלכלית בשיתוף עם משרדי חקירות בעלי שם וניסיון מוכח ברחבי העולם, המסייעים לחשוף מידע על רכוש ומקורות הכנסה של החייב. בדרך זו ניתן לבנות אומדן כלכלי מדויק של בעל החוב ולקדם את תהליך הגביה.

 

יעוץ בגביה בינלאומית

עולם הגביה הבינלאומי הוא תחום רחב בעל אספקטים שונים הדורש ידע רב והיכרות מוקדמת בתחום. מתוך הבנה שחברות וארגונים נתקלים במסגרת פעילותם במצבים ובעיות בנושאי גביה בינלאומית, מעמידה מחלקת הגביה הבינלאומית במשרד עו"ד יצחק אילת לרשות לקוחותיה, ייעוץ כולל בתחום זה. 

 

נוהל התקשרות

1. קליטת מסמכים - קליטת מידע על החייב, מיקומו, מהות החוב, הסכום ותנאי    הריבית.

2. יצירת קשר עם החייב  -  העברת החומר למשרד הייעודי בארץ החייב, ובעקבותיו פתיחת הלכי גביה בהתאם לנהלים.

3. הליכים משפטיים  -  במידה וידרשו – יאושרו מראש על ידי הלקוח ויופעלו בארץ החייב.

4. עדכון הלקוח  -  עדכונים שוטפים יועברו ללקוח על ידי הרפרנט.

5. העברת כספים  -  בסיום הליך הגביה, יועברו הכספים הנגבים ללקוח בניכוי עמלה. 

 

 

 
רח' דרך מנחם בגין 55, תל אביב- 67133
טל. 03-5610454 פקס. 03-5610455
משרדנו חבר בארגונים הבינלאומיים:
 
  משרדנו מיוצג במדינות אלו:
Guyana Isle of Man Macedonia Mali Malta Martinique Mauritania Mauritius Namibia Netherlands New Zealand Nigeria Norway Panama Papua New Guinea Paraguay Peru Philippines Poland Portugal Puerto Rico Romania Russian Federation Salvador Samoa Senegal Singapore South Africa Spain Sri Lanka Swaziland
 
     

בניית אתרים - ג'ינט פיתוח