אודותינו

   

רקע 

גבייה משפטית הנה ענף משפטי עצמאי הדורש מהעוסקים בו מיומנות ומומחיות.

לאור זאת, הגיעו במהלך השנים האחרונות יותר ויותר גורמים למסקנה כי עדיף להוציא את העיסוק בתחום אל מחוץ לארגון לגורמים חיצוניים מומחים, במטרה להגביר את יכולת גביית החובות ולהפחית הוצאות.

 

המשרדים החיצוניים מעסיקים צוותים מיומנים בעלי כישורים גבוהים ומתבססים על תהליכי עבודה מתקדמים, דינאמיים ויעילים. הרווח ללקוח: שירות מקצועי, יעיל, אמין, המביא תוצאות מהירות, מדידות ובשקיפות מלאה, ללא פגיעה ביחסי החברה עם לקוחותיה.

 

יתר על כן, הפעילות העסקית הגלובאלית כיום מביאה לקשיים גדולים ומורכבים יותר ביכולות הגבייה, עליהם יכול לתת מענה משרד חיצוני המתמחה בגבייה בינלאומית ולרשותו מערך גבייה בינלאומי.

 

מנקודת ראייתו של הלקוח הצלחת הגבייה פרושה השגת היעדים הבאים: מקסימום תזרים מזומנים, מינימום זמן גבייה, מינימום הוצאות גבייה, דווח עדכני וזמין אודות התקדמות ההליכים ושמירה על תדמיתו.

משרד עו"ד יצחק אילת

נוסד בשנת 1985 במטרה לתת מענה לדרישות הייחודיות בתחום הגבייה. במהלך השנים צבר המשרד מוניטין מוביל בתחום הגבייה המשפטית על כל סוגיה והיבטיה, מטפל מדי שנה בעשרות אלפי תיקים מהארץ ומחו"ל ומאפשר ללקוחותיו ליהנות מגבייה יעילה ומהירה של חובותיהם.

 


שימוש במתודולוגיות עבודה ייחודיות, צוותי עבודה מיומנים, קבלני משנה אמינים והשקעה מתמדת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים מאפשרים למשרד להעניק ללקוחותיו מצוינות ואפקטיביות מוכחות בתוצאות לאורך שנים.

 

אנו, במשרד עו"ד יצחק אילת, מודעים לאחריות הכבדה המוטלת עלינו הן בטיפולנו בכספם של הלקוחות והן בשמירה על תדמיתם. למרות שתחום העיסוק דורש מעצם הגדרתו מידה של אסרטיביות לשם עמידה קפדנית על זכויות הלקוח, נקודת המוצא במשרדנו היא כי ניתן ורצוי לשלב מאפיין זה ביחד עם יחס הוגן ואדיב לחייבים. גישתנו זו נובעת לא רק מהמודעות העמוקה לכך שיש להיזהר בכבוד כל אדם, אלא גם מהצורך החיוני של שמירה על תדמיתם הציבורית של לקוחותינו. חייבים של היום עשויים לשוב ולהיות צרכנים של לקוחותינו בעתיד.

 

פעילותינו אינה מוגבלת לתחומי המדינה. באמצעות רשת ענפה של משרדי עו"ד ומשרדי גבייה בחו"ל, פרי פיתוח של שנים, הננו מציעים ללקוחותינו גבייה יעילה של חובותיהם מעבר לים וזאת בלמעלה מ -150 מדינות.  במקביל, מייצג משרדנו בישראל את חברות הגבייה הבינלאומיות הגדולות בעולם.

 

ביטחוננו הרב במומחיותו וניסיונו רב השנים של משרדנו מאפשרים לנו להציע את שרותינו על בסיס הצלחה. דהיינו, שכר טרחתנו נגזר מגביית החוב עבור הלקוח בפועל. 

המשמעות: שותפות אמיתית בין המשרד ללקוחותיו. הצלחת הגבייה והשיפור בתזרים המזומנים של הלקוחות הנם בו זמנית גם הצלחת המשרד. הצלחתכם היא הצלחתנו.

 

שותפות זו קיימת וצוברת הצלחה כבר רבע מאה. הנכם מוזמנים לקחת חלק בהצלחה זו.

 
רח' דרך מנחם בגין 55, תל אביב- 67133
טל. 03-5610454 פקס. 03-5610455
משרדנו חבר בארגונים הבינלאומיים:
 
  משרדנו מיוצג במדינות אלו:
Guyana Isle of Man Macedonia Mali Malta Martinique Mauritania Mauritius Namibia Netherlands New Zealand Nigeria Norway Panama Papua New Guinea Paraguay Peru Philippines Poland Portugal Puerto Rico Romania Russian Federation Salvador Samoa Senegal Singapore South Africa Spain Sri Lanka Swaziland
 
     

בניית אתרים - ג'ינט פיתוח